Zdrój jedzie do Krosnowic

Przed nami 6 kolejka rozgrywek o mistrzostwo wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. Zielono-Czerwoni swój mecz zagrają w niedzielę, 18 września 2016 roku, kiedy to w Krosnowicach zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek, zespołem miejscowych Orląt. Nasz rywal po 5 kolejkach rozgrywek plasuje się na 12 miejscu z 4 oczkami na koncie. Krosnowiczanie punkty zdobywali na wyjazdach,pokonując Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0 i remisując z MKS-em Szczawno-Zdrój 2:2. Pozostałe mecze w delegacji kończyły się porażkami z Górnikiem Boguszów-Gorce 1:3 i Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki 0:2.Orlęta do taj pory tylko raz grały u siebie i przegrały z Victorią Tuszyn 0:2. Podopieczni Radosława Kwiatkowskiego do tej pory zawodzą i zajmują 8 miejsce z dorobkiem 6 oczek. Zdrój u siebie wygrał tylko z Unią Złoty Stok 1:0, a pozostałe mecze w roli gospodarza niestety przegrywał. Patent na jedlinian znaleźli Zjednoczeni Żarów, Iskra Jaszkowa Dolna i Piławianka Piława Górna wygrywając na Stadionie w Jedlinie-Zdroju kolejno 2:1, 2:1 i 3:2. Jeśli chodzi o wyjazdy, to nasz zespół w delegacji zagrał tylko raz i wysoko pokonał Niemczankę Niemcza aż 5:0. Zarówno Orlęta, jak i Zdrój w tygodniu poprzedzającym ligowe starce rozegrały spotkania Pucharu Polski na szczeblu Okręgowym. Nasz niedzielny rywal przegrał u siebie z Nysą Kłodzko 2:4, a Zdrój pokonał w Świdnicy juniorski zespół miejscowej Polonii-Stali 2:1. Jak będzie wyglądał mecz? Czy jedlinianie po raz kolejny wrócą z wyjazdu z kompletem punktów? A może padnie remis, lub to gospodarze niedzielnego spotkania będą cieszyć się ze zwycięstwa? Wszystkich kibiców oczywiście serdecznie zapraszamy na ten wyjazd. Początek meczu w niedzielę, 18 września 2016 roku o godzinie 16:00 na Stadionie w Krosnowicach. Zawody poprowadzi Pan Michał Majchrzak ze świdnickiego Kolegium Sędziów. Do zobaczenia na Stadionie w Krosnowicach.